Jeho poprvé

11. srpna 2007 v 15:51 |  Orlando Bloom
První deska - Jako malej kluk miloval album Thriller od Michaela Jacksona. Tenkrát k němu vzhlížel a hrozně ho obdivoval.

První nakouknutí do filmového zákulisí - Zhruba v deseti letech pochopil, že lidi v televizním seriálu Knight Rider jsou úplně normální herci. Od tý chvíle věděl, že se chce stát jedním z nich.

První auto - Tmavě zelený Volkswagen Golf.

První polibek - Byl to pro něho děsný zážitek, bylo mu dvanáct a nevěděl co se zubama, měl strach, že té holce nějak ublíží.

První opravdová láska - Byla to láska na první pohled. Bylo mu čtrnáct a ona byla naprosto úžasná. Právě s ní se taky poprvé miloval.

První zklamání - První kopačky si fakt prožíval, byl z toho úplně vedle. Když musel kvůli natáčení Pán Prstenů odjet na Nový Zéland, chodil zrovna s jednou holkou. Ze začátku to fungovalo, ale po pár týdnech odloučení se museli rozejít. Tu vzdálenost nemohli překonat, bylo to moc daleko. A přiznává, že to tenkrát dost bolelo.

První vydělané peníze - O prázdninách si sehnal brigádu v zábavním parku, kde stál na střelnici a nabijel a nabijel. Výhodou toho bylo, že byl aspoň celý den na vzduchu.

První tetování - První tetování, který si nechal udělat bylo malý sluníčko - a to přímo pod pupíkem.

První velký vzor - Vždycky to byl Johnny Depp. Když zjístil, že s ním bude hrát, myslel si, že to nepřežije. O něčem takovým se mu ani nezdálo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LuCíK LuCíK | Web | 11. srpna 2007 v 15:52 | Reagovat

Ahoj..máš to tu vážně pěkný... byla bych ráda kdybyste se koukli na můj..a třeba nechali koment..moc dík... LUCI

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama