Singapurský vládce pirátů

22. srpna 2007 v 20:00 |  Sao Feng
Vládce pirátu:

Metla Jihočínského moře Sao Feng je mužem,jehož se obávají od Malajska po Macao.Je chytrý a mazaný,a jak naznačují jeho početné jizvy,nevyhýbá se žádnému nebezpečí.Tenhle důstojný lotr nosí v srdci temné tajemství..Za slib nedotknutelnosti ze strany Východoindické společnosti jí bez výčitek svědomí vydává své druhy,aby je oběsili za pirátství.
Znamení draka:

V Orientu je drak znamením síly,panovnické moci a síly válečníka.Sao Feng i jeho věrní stoupenci nosí toto tetování.
Prsten pro štěstí:
Sao Feng dává mezi drahokamy přednost nefritu,protože věří,že mu zaručí bezpečí,dlouhý život a slušné jmění.Velký nefrit je zasazen i do jeho starožitného zlatého prstenu.

Zkušený duelant:

Sao Feng je pověstný svou krutostí při soubojích.Jako zbraň si vždy volí tradiční čínský meč,ale vždy u sebe také nosí pistoli a je obratným střelcem.Dokáže se ale důmyslně spokojit s běžnými námořnickými nástroji,které se v jeho rukou při boji s nepřítelem stávají smrtícími zbraněmi-například dřevěný kolík.

Slabé místo:

Sao Feng jedná z muži chladnokrevně,ale ve vztahu se ženami si dokáže vychutnat vítězství nad hrdou kráskou.Když Elizabeth začne zpochybňovat jeho odvahu a obviní ho,že se schovává ve své lázni,zatímco jeho lodi hnijí v přístavu,nemá jí to za zlé-její slova v něm vyvolajízájem o jejího nezkrotného ducha.

Věrný stoupenec:

Tchaj Chuang je kapitánem Sao Fengovy stráže.I když se hrdě vrhá do vykonávání všech špinavostí,které jeho pána napadnou,někdy lituje,že ho vůbec napadlo použít jako tajnou podzemní komunikaci kanalizaci.
Zdroj:http://pirate-z-karibiku.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jaňulkaa Jaňulkaa | Web | 22. srpna 2007 v 20:01 | Reagovat

ahojky pls hlasni pro me na http://pop-fun.blog.cz/0708/2-kolo-sonb

plsss...jestli chces napis si o diplomek za hlasovani pro me:)) pls...dekuuuju moc jesli hlasnes♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama