Únor 2008

Účes

19. února 2008 v 11:11 Keira Knightley
TAk co jaký účes se vám líbí více ??? písnete do komentářů

Odhalená Keira

19. února 2008 v 11:10
Oo tak to je zajímavá fotka :) celková fotka vypada dobře a Keiře to sluší :)
kopčit se zdrojemKeira Banner a obrázek

16. února 2008 v 13:30 Keira Knightley
Tak toto je vážně ale vážně úžasný banner, ten kdo ho dělal tak se mu moooc povedl :))


Ten obrázek mě taky dostal, uplně moc se mi líbí :)))
kopčit jen a jen se zdrojem

Keira

16. února 2008 v 13:27 Wallpapers

Keira ve společnosti

14. února 2008 v 17:29 Keira Knightley
Pár fotek z akcí, kde se objevila Keira. Kde ji to podle vás nejvíc sluší?? Hlásněte v Anketě.

Návod na svlíknutí

11. února 2008 v 18:07 Orlando Bloom
Důležité nevzbudit pozornost, začínáme zlehka, opatrně, už to bude, aaa a jsou dole snad mě nikdo neuvidím, uf v pohodě a je to a ani to nebolelo, ted rychle nahoru a jdem zachraňovat zase svět
kopčit se zdrojem


Král Artuš ( Keira Knightley a Stellan Skarsgård )

10. února 2008 v 12:42 Filmy herců z PotC
Wow tak to je úžasný film, i když není moc podle legendy tak přesto mě dostal. Doporučuji všem co mají ráda historii a hlavně rytíře kulatého stolu, aby se na něj mrkly.

Obsazení:
Clive Owen, Keira Knightley, Ioan Gruffudd, Stellan Skarsgård, Stephen Dillane, Ray Winstone, Hugh Dancy, Til Schweiger...


Obsah filmu:
Artuš si přeje opustit Británii a vrátit se do poklidného Říma. Ještě předtím však musí podstoupit poslední nebezpečný úkol, který jej spolu s jeho rytíři Kulatého stolu - Lancelotem, Galahadem, Borsem, Tristanem a Gawainem - přivádí ke zjištění, že po náhlém odchodu Římanů z Británie bude země potřebovat vůdce, který by vyplnil mezeru - někoho, kdo by nejen dokázal ochránit Británii před momentální hrozbou útoku Sasů, ale také přivedl ostrov do nové epochy. Pod vedením bývalého nepřítele Merlina a s krásnou a odvážnou Ginevrou po svém boku musí Artuš najít sílu k tomu, aby dokázal změnit vývoj dějin.

Jack

10. února 2008 v 10:58 Jack SparrowTroy ( Orlando Bloom)

9. února 2008 v 15:03 Filmy herců z PotC
TAk to je pěkný filmy a má dobře vybrané herce a celá ta scéna je taková správně velkolepá. Ještě teď jak to vidím tak mi ukápne slzička když Paris střelí šípem Achilea do paty, přesto že se snažil jen zachránit svou lásku.


Obsazení:
Julian Glover, Brian Cox, Brad Pitt, Eric Bana, Orlando Bloom, Diane Kruger, Sean Bean, Peter O'Toole, Julie Christie, Saffron Burrows, Brendan Gleeson....

Obsah filmu:
Roku 1193 před Kristem unesl Trojský princ Paris ženu Spartského krále Menelaose, krásnou Helenu . Králův hněv vyústil v desetiletou válku mezi nejsilnějším z řeckých měst a Trojany. Střetli se v ní největší antičtí hrdinové Sparty v čele s Achilesem a Troji s vedením Hectora, nejstarším synem krále Priama. Její vyústění patří k největším příběhům všech dob …

Královna Alžběta: Zlatý věk ( Geoffrey Rush a Tom Hollander )

8. února 2008 v 17:20 Filmy herců z PotC
TAk tento film jsem bohužel neviděla, ale doufám, že ho někdy uvidím. Mě baví historické filmy, takže mě to zajíma v jakým podání je tato Alžběta.

Obsazení:
Cate Blanchett, Clive Owen, Samantha Morton, Tom Hollander, Geoffrey Rush...

Obsah filmu:
Postavila se nejmocnější armádě světa. Unikla pokusu o atentát. Kvůli vyššímu zájmu obětovala svou lásku a nechala popravit svou příbuznou. Jmenovala se Alžběta a především díky ní se Británie může chlubit přívlastkem Velká.


Mohla to být budoucnost?

3. února 2008 v 18:33 Johnny Depp
Když vidím ten obrázek, říkám si, že třeba takhle mohl dopadnout, kdyby nepřestal brát drogy a kdyby si nezaložil rodinu. No naštěstí se tato budoucnost nevyplni a snad ani už nikdy nevyplní.
kopči se zdrojem

Stihoruký Edward (Johnny Depp)

3. února 2008 v 18:30 Filmy herců z PotC
Role, která ho proslavila. Už jako mladý ukázal, že má v sobě talent a kvůli zajímavé roli se nechá klidně znetvořit. Edward je klasika mezi filmy. A i když jsem ho viděla stokrát, vždy se ráda podívám a dojme mě příběh chlapce, který nikdy nepoznal co to znamená mít ruce.

Obsazení:
Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest....

Obsah filmu:
Království za ruce by dal hrdina amerického filmu, který sice není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí. Edward je výtvorem starého vynálezce, který však zemřel dříve než jej stačil dokončit a nahradit důmyslnou sestavu ostrých břitů lidskýma rukama. Edward zůstal úplně sám v chátrajícím hradě a kdovíjak dlouho trvalo, než jej zcela náhodou objevila podnikavá Peggy a vzala s sebou do města. Přestože Edward vypadá jako nějaké hrozivé monstrum, ve skutečnosti je hodný, milý a velmi plachý. Brzy si získá uznání a obdiv svým střihačským uměním, jenže jak už to chodí, jsou i lidé závistiví a zlí, jímž chlapcova obliba nedá spát, obzvláště když si všimnou náklonnosti, kterou chová k hezké dívce Kim.